Img Random 01

Vážení příznivci našeho oddílu,

celou sobotu a neděli (7-8.12.2019) probíhalo Mistrovství České republiky ve sportovním karate, kde si náš oddíl dovolil propůjčit 3 naše svěřenkyně. To, že se náš oddíl vůbec probojoval na toto mistrovství je zásluha hlavního trenéra závodní skupiny Aleše Spálovského, pod jehož vedením se naše závodnice v průběhu celého roku umisťovali na bodovaných příčkách celého závodního seriálu a jejich neutuchající bojové nasazení vyústilo v nominaci na Mistrovství České republiky v jejich váhových kategoriích.

Musím všem závodnicím, jmenovitě Terce Karbanové, Bětce Kozlíkové a Amálce Koutecké, moc poděkovat, a hlavně poblahopřát k jejich výsledkům.

Terka se umístila na krásném 5. místě v kategorii kumite juniorky (16-17) +59 kg

https://www.karaterec.com/cz/zavodnici/tereza-karbanova/

Bětka i Amálka sice vypadli v prvním kole, ale my jejich vyřazení nevnímáme jako prohru daného zápasu. Pro nás byly zkrátka nejlepší.

A co je potřeba zhodnotit – to že Bětka s Amálkou jsou mezi 12 nejlepšími v celé České republice a pomohli tímto svým osobním výkonem šířit povědomí o hornoměcholupském karate.

 

Ještě jednou díky a ….

Měcholupy olé!

IMG 20191208 WA0001

IMG 20191208 WA0007

IMG 20191208 WA0005